Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Vodič kroz EU strukturne fondove za male i srednje poduzetnike

Datum objave: 15. srpnja 2015.

Ministarstvo poduzetništva i obrta predstavilo je Vodič kroz EU strukturne fondove za male i srednje poduzetnike, čije je stvaranje nadogradnja na standardne „Upute za prijavitelje“ koje se izrađuju i objavljuju uz objavu svakog natječaja za sufinanciranje iz izvora sredstava EU-a. Namjera vodiča jest na ležerniji i neformalan način ukazati na postojeće rizike, opasnosti, ali i prilike o kojima se mora voditi računa u cjelokupnom procesu - pripreme za natječaj, izrade prijavne dokumentacije, prijave, praćenja procedure evaluacije, realizacije i ugovaranja sufinanciranja te provedbe samog investicijskog projekta.

Vodič možete pronaći ovdje.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content