Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Najavljeno svečano potpisivanje Sporazuma o izgradnji objekta Osnovne škole Pribislavec sa sportskom dvoranom

Datum objave: 9. srpnja 2015.

U petak, 10. srpnja 2015. godine, u 13:00 sati na samoj lokaciji izgradnje nove škole i sportske dvorane, iza stadiona NK „Polet“ Pribislavec, upriličit će se svečano potpisivanje Sporazuma o izgradnji objekta Osnovne škole Vladimira Nazora Pribislavec sa sportskom dvoranom.
Sporazum će potpisati župan Međimurske županije Matija Posavec, načelnica Općine Pribislavec Višnja Ivačić, ravnatelj Osnovne škole Vladimira Nazora Pribislavec Bruno Matotek i direktor društva IDEA d.o.o. Čakovec Bojan Živković.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content