Međimurje Europska regija sporta za 2022.
3.6 °C
1030.0 hPa
48 %

37. sjednica IO Hrvatske zajednice županija u petak

Datum objave: 2. srpnja 2015.

Izvršni odbor Hrvatske zajednice županija, koji čine svi župani, sastat će se u prostoru Hrvatske zajednice županija u petak, 3. srpnja, u 10 sati na svojoj 37. sjednici.
Na dnevnom redu naći će se teme o Studiji određivanja područja pod utjecajem prirodnih ili drugih specifičnih ograničenja u poljoprivredi s kalkulacijama na prijedlog Osječko-baranjske županije, izmjeni Pravilnika o rasporedu sredstava za financiranje građenja i održavanja javnih cesta Županijskih uprava za ceste u 2015. godini i Odluci o najvišem iznosu naknade za koncesiju za obavljanje javne zdravstvene službe što su prijedlozi Virovitičko-podravske županije. Na 37. sjednici bit će predstavljen i projekt 3. hrvatskog festivala hrane i vina.

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content