Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

37. sjednica IO Hrvatske zajednice županija u petak

Datum objave: 2. srpnja 2015.

Izvršni odbor Hrvatske zajednice županija, koji čine svi župani, sastat će se u prostoru Hrvatske zajednice županija u petak, 3. srpnja, u 10 sati na svojoj 37. sjednici.
Na dnevnom redu naći će se teme o Studiji određivanja područja pod utjecajem prirodnih ili drugih specifičnih ograničenja u poljoprivredi s kalkulacijama na prijedlog Osječko-baranjske županije, izmjeni Pravilnika o rasporedu sredstava za financiranje građenja i održavanja javnih cesta Županijskih uprava za ceste u 2015. godini i Odluci o najvišem iznosu naknade za koncesiju za obavljanje javne zdravstvene službe što su prijedlozi Virovitičko-podravske županije. Na 37. sjednici bit će predstavljen i projekt 3. hrvatskog festivala hrane i vina.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content