Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Do nedjelje otvoren 17. sajam poduzetništva "MESAP 2015."

Datum objave: 13. lipnja 2015.

Više od 250 izlagača iz Hrvatske, Srbije, BIH, Slovenije, Austrije i Njemačke ove godine sudjeluje na 17. međunarodnom sajmu poduzetništva – „Mesap 2015.“. Mesap je slika i promocija međimurskog gospodarstva koju možemo ocijeniti relativno dobrom, posebice u odnosu na gospodarstvo u drugim krajevima Hrvatske. Naše gospodarstvo ove će godine premašiti ukupne prihode od 11 milijardi kuna, 89% izvoza vezano je uz zemlje EU-a, i mi još uvijek dvostruko više izvozimo nego uvozimo tako da ima potencijala.
Uz popratne sadržaje, sajmove, prezentacije, izložbe i predavanja, MESAP traje do nedjelje, 14. lipnja.
Sajam razgledajte do 19 sati, uz cijenu ulaznice 15 kuna.
 
http://www.mesap.hr/
 

 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content