Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Poziv za izlaganje na sajmu „Žena sam. Poduzetnica sam.“

Datum objave: 4. svibnja 2015.

Povodom Međunarodnog dana žena poduzetnica, Povjerenstvo za ravnopravnost spolova Međimurske županije u suradnji s Međimurskom županijom i Obrtničkom komorom Međimurske županije po prvi puta organizira sajam žena poduzetnica „Žena sam. Poduzetnica sam.“, kojim se  želi dati podrška ženama koje su se hrabro odlučile na pokretanje vlastitog posla. Ovakav oblik okupljanja zemlje s naprednom ekonomijom i razvijenim poduzetništvom žena prakticiraju već desetljećima.
Stoga pozivamo sve zainteresirane poduzetnice, vlasnice obiteljskog poljoprivrednog gospodarstva, obrta ili trgovačkog društva da se predstave na prvom međimurskom sajmu poduzetnica
u subotu, 23. svibnja 2015. godine u zgradi Scheier u Čakovcu, Matice hrvatske 2.
Sudjelovanje na sajmu za sve sudionice je BESPLATNO.
Organizator osigurava izlagačke klupe, pristup struji, internetu i vodi.
Predvidivi sadržaji: sajamska izložba i prezentacija izlagača, sajamska prodaja, degustacije, sajamske radionice, tribina „Perspektiva i izazovi ženskog poduzetništva“, prateći zabavni sadržaji.
Cilj sajma je: dati jedinstvenu priliku ženama gospodarstvenicama prodavati i predstaviti svoje proizvode i usluge, pridonijeti uspješnijem tržišnom pozicioniranju žena poduzetnica na području Međimurske županije, poticanje kupovanja domaćih proizvoda, učvršćivanje poduzetničkih mreža, stvaranje novih kontakata, razmjena novih saznanja i iskustava u poduzetništvu.
Molimo vas da svoje sudjelovanje na sajmu potvrdite dostavom prijavnice koju možete preuzeti OVDJE ili pozivom najkasnije do 10. svibnja na e-mail: ppetra.kovacic@gmail.com  ili broj mobitela  095 800 74 55.
Organizatori također pozivaju sve zainteresirane na tribinu „Perspektiva i izazovi ženskog poduzetništva“ koja će se održati u sklopu sajma na katu zgrade Scheier, s početkom u 10:30 sati, a na kojoj će biti predstavljena Strategija razvoja poduzetništva žena u Republici Hrvatskoj za razdoblje 2014-2020. Ministarstva poduzetništva i obrta te na kojoj će o poticajnim mjerama i programima zapošljavanja žena i poticanje ženskog poduzetništva govoriti predstavnici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Regionalne razvojne agencije REDEA.
Tekst poziva u pdf formatu.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content