Međimurje Europska regija sporta za 2022.
3.6 °C
1030.0 hPa
48 %

Prijave za izbor najboljeg OPG-a u Hrvatskoj – projekt „Zlata vrijedan“

Datum objave: 27. travnja 2015.

Ministarstvo poljoprivrede i Večernji list nastavljaju i ove godine projekt „Zlata vrijedan“ – izbor najboljeg poljoprivrednog gospodarstva u Hrvatskoj, čiji je cilj promoviranje poljoprivredne proizvodnje kroz pozitivne primjere uspješnih obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava.
Pozivamo obiteljska poljoprivredna gospodarstva iz Međimurske županije zainteresirana za sudjelovanje u projektu, da popune prijavu ispod teksta i pošalju najkasnije do 10. svibnja 2015. godine na adresu: Međimurska županija, Upravni odjel za gospodarski razvoj, R. Boškovića 2, 40000 Čakovec ili na e-mail: elvira.herman@medjimurska-zupanija.hr ili danica.posta@medjimurska-zupanija.hr.
Isto tako pozivamo udruge poljoprivrednih proizvođača i jedinice lokalne samouprave da o projektu „Zlata vrijedan“ obavijeste svoje članove i obiteljska poljoprivredna gospodarstva za koje smatraju da mogu konkurirati za naziv najboljeg OPG-a u Hrvatskoj.

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content