Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Prijave za izbor najboljeg OPG-a u Hrvatskoj – projekt „Zlata vrijedan“

Datum objave: 27. travnja 2015.

Ministarstvo poljoprivrede i Večernji list nastavljaju i ove godine projekt „Zlata vrijedan“ – izbor najboljeg poljoprivrednog gospodarstva u Hrvatskoj, čiji je cilj promoviranje poljoprivredne proizvodnje kroz pozitivne primjere uspješnih obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava.
Pozivamo obiteljska poljoprivredna gospodarstva iz Međimurske županije zainteresirana za sudjelovanje u projektu, da popune prijavu ispod teksta i pošalju najkasnije do 10. svibnja 2015. godine na adresu: Međimurska županija, Upravni odjel za gospodarski razvoj, R. Boškovića 2, 40000 Čakovec ili na e-mail: elvira.herman@medjimurska-zupanija.hr ili danica.posta@medjimurska-zupanija.hr.
Isto tako pozivamo udruge poljoprivrednih proizvođača i jedinice lokalne samouprave da o projektu „Zlata vrijedan“ obavijeste svoje članove i obiteljska poljoprivredna gospodarstva za koje smatraju da mogu konkurirati za naziv najboljeg OPG-a u Hrvatskoj.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content