Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Prigodna sjednica GSV-a Međimurske županije povodom Dana zaštite na radu

Datum objave: 27. travnja 2015.

Hrvatski sabor je 2007. godine 28. travnja proglasio Danom zaštite na radu u Republici Hrvatskoj. Gospodarsko-socijalno vijeće u Međimurskoj županiji taj dan želi obilježiti na način da se članovi upoznaju s značajem zaštite  zdravlja i sigurnosti na radu u Republici Hrvatskoj s posebnim osvrtom na stanje u Međimurskoj županiji. Domaćin sjednice je Čateks d.d. Čakovec.
Prigodna sjednica održati će se u utorak  28. travnja 2015. godine u 11,00 sati u prostorima ČATEKS d.d.  Čakovec, Zrinsko-frankopanska 25.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content