Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Posjet gospodarske delegacije NR Kine Međimurskoj županiji, 09.10.2014.

Datum objave: 22. travnja 2015.

Županu od srca zahvaljujem jer nas je nakon odlične organizacije te zahvaljujući svojoj mudrosti i izvanrednom planu za razvoj ovog kraja, privukao da ponovo dođemo. Upravo zbog toga Međimurska županija ostavila je dubok dojam na delegaciju, a gospodin Gu Shengzu svojim dolaskom dao je znak da će Kina promijeniti svoj način razvoja, način izvoza robe i ulaganja prema inozemstvu. Ovo je velika prilika za Međimurje, jer kineski ulagači smatraju vašu županiju jednom od najvažnijih, idealnih destinacija za ulaganja u Europu. - NJ.E. veleposlanica NR Kine u Hrvatskoj Deng Ying

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content