Međimurje Europska regija sporta za 2022.
3.8 °C
1030.0 hPa
48 %

Karatistica Lucija Lesjak spremna za Svjetsko prvenstvo u Indoneziji

Datum objave: 21. travnja 2015.

Vrhunski rezultati međimurskih karatista poznati su diljem Lijepe naše, ali i šire te je nerijetko upravo naš karate istaknut kao jedan od brojnijih i uspješnijih. To potvrđuju u prvom redu mladi karatisti koji se s natjecanja vraćaju s medaljama i novim titulama. Jedni od njih su i članovi KK Međimurje Nedelišće kadetkinja Lucija Lesjak te junior Leon Marciuš, članovi hrvatske karate reprezentacije koji su boje svoje zemlje branili na Europskom prvenstvu u Švicarskoj.
Iako su Leona na putu do odličja zaustavili predstavnici Makedonije i Njemačke, Lucija je u Zurichu uzela broncu s tri dobivena meča i jednim izgubljenim. Izgubila je samo od predstavnice Švedske iako je 20 sekundi prije kraja meča imala vodstvo od 3:2, a koliku težinu ima taj rezultat dokazuje i rekordna brojka država prisutnih na ovogodišnjem natjecanju, njih 47.
Leona je nakon dobivene medalje dobila još jedno priznanje, kao perspektivna mlada sportašica Međimurske županije po izboru Zajednice sportskih udruga i saveza te sportskih novinara. Stoga joj je osobno na svim dosadašnjim rezultatima odlučio prigodnim prijemom čestitati i zamjenik župana Međimurske županije Zoran Vidović, pritom pohvalivši i rad trenera Adriana Marciuša i Kristijana Lesjaka. Poželio je ekipi puno sreće na novom natjecanju koje ih očekuje, a to je Svjetsko prvenstvo u Indoneziji-Jakarta u jesen ove godine, na kojem ćemo bez sumnje gledati nove dobre borbe međimurskih predstavnika.

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content