Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Najavljena sjednica GSV-a za 20.04.2015.

Datum objave: 16. travnja 2015.

Gospodarsko-socijalno vijeće u Međimurskoj županiji održat će  u ponedjeljak, 20. travnja  2015. godine u 09:00 sati u Velikoj vijećnici Međimurske županije, Ruđera Boškovića 2  Čakovec, svoju 77. sjednicu.
Na sjednici će se raspravljati o  Izvješću o radu Gospodarsko-socijalnog vijeća u Međimurskoj županiji za 2014. godinu, Programu rada za 2015. godinu, Izvješću Policijske uprave međimurske,  inicijativi Teritorijalnog ureda SSSH Čakovec – zašto nema kolektivnih ugovora u velikom dijelu međimurskog gospodarstva i Inicijativi za zaključenje Nacionalnog temeljnog  kolektivnog ugovora za gospodarstvo Hrvatskog sindikata neindustrijskih radnika i privatnih namještenika Podružnice Međimurske županije te o kretanju na tržištu rada u Međimurskoj županiji.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content