Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Učenici 2. Osnovne škole Čakovec posjetili Međimursku županiju

Datum objave: 1. travnja 2015.

Koliko Međimurje ima stanovnika, koliko gradova i općina, kakav je grb, a kakva zastava? Odgovore na ta pitanja već znaju učenici 3. A i 3. B razreda 2. Osnovne škole Čakovec. Puni znanja kojeg su dobili učenjem o kraju u kojem žive, a u okviru predmeta priroda i društvo te građanskog odgoja, stigli su u posjet Međimurskoj županiji.
47-ero učenika, pod budnim okom svojih učiteljica Dunje Mikulaj i Gordane Korent, priliku je iskoristilo i za postavljanje zanimljivih pitanja o djelokrugu Županije kao institucije, na koja su im rado odgovorili zamjenik župana Međimurske županije Zoran Vidović i Dijana Pahek, viša stručna suradnica za društvene djelatnosti iz Odsjeka za obrazovanje, kulturu i sport.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content