Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-0.2 °C
1032.0 hPa
80 %

Zbog velikog interesa osigurano još 150 karata za Uskrsni vlak

Datum objave: 26. ožujka 2015.

Nakon što se diljem Međimurja brzo proširila vijest kako Međimurska županija povodom nadolazećih Uskrsnih blagdana djecu i njihove obitelji daruje besplatnom vožnjom u prigodnom vlaku, brižni roditelji, bake i djedovi pohrlili su po svoje karte za vlak te je zabilježen dosad nezapamćen interes.
150 mjesta koliko je HŽ Putnički prijevoz rezervirao za svoju akciju „Zeko express“ na relaciji Čakovec – Donji Kraljevec, popunilo se u rekordno kratkom roku, a kako je pritom velik broj malih Međimuraca ostalo bez svoje karte za Uskršnji vlak, Međimurska županija u dogovoru s HŽ Putničkim prijevozom osigurala je novih 150 karata za ove godine iznimno traženu jedinstvenu vožnju s uskršnjim zecom koji će pritom darivati i zabavljati male putnike.
Podjela novih karata sutra, petak 27. ožujka
Stoga se pozivaju svi koji su u četvrtak ostali bez karata za vlak, da sutra u petak, 27. ožujka dođu u zgradu Međimurske županije, Ruđera Boškovića 2, Čakovec od 09:00 sati po svoj primjerak. Napominjemo da je uz kartu za mališana, predviđena još jedna za roditelja, točnije pratitelja.
Spomenimo kako vlak u Međimurskoj županiji s čakovečkog Glavnog željezničkog kolodvora polazi u nedjelju, 29. ožujka 2015. godine u 14:35 sati.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content