Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-0.2 °C
1027.0 hPa
57 %

Međimurska županija najmlađim putnicima daruje vožnju vlakom s uskrsnim zecom

Datum objave: 25. ožujka 2015.

Međimurska županija odlučila je povodom nadolazećih Uskrsnih blagdana djecu i njihove obitelji razveseliti besplatnom vožnjom u prigodnom vlaku. No ono što će taj put učiniti posebnim je dolazak uskrsnog zeke koji će darivati sve male putnike, a pripremit će i neka iznenađenja kao fotografiranje i traženje čokoladnih pisanica uz pjesmu, ples te puno dobre zabave.
Dio je to akcije „Zeko express“ HŽ Putničkog prijevoza koji je u 11 godina na ovakav način okupio više od 35 tisuća putnika. Vlak u Međimurskoj županiji s čakovečkog Glavnog željezničkog kolodvora polazi u nedjelju, 29. ožujka 2015. godine u 14:35 sati, a putovat će na relaciji Čakovec - Donji Kraljevec i natrag.
Svoje karte za vlak možete podići isključivo u Turističkoj zajednici Međimurske županije koja se nalazi u zgradi Međimurske županije, Ruđera Boškovića 2 Čakovec i to u četvrtak, 26. ožujka te u petak, 27. ožujka od 10:00 do 14:00 sati.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content