-1.1 °C
1028.0 hPa
85 %

Čestitka župana Međimurske županije Matije Posavca povodom Međunarodnog Dana žena

Datum objave: 8. ožujka 2015.

 
Povodom 8. ožujka, Međunarodnog Dana žena, župan Međimurske županije Matija Posavec uputio je prigodnu čestitku u kojoj stoji:

„Poštovane Međimurke, drage žene, majke, sestre…
Danas je dan kada vam možemo zahvaliti na svoj požrtvovnosti, ljubavi, trudu i potpori koje nam pružate svih 12 mjeseci, 365 dana u godini. Ovo je prilika da Vam čestitamo vaš dan, Dan žena i istaknemo koliko smo ponosni na sve vas koje Međimurje činite boljim mjestom za život.Često se u svom radu vodim izrekom koja kaže da se visina kulture jednog društva određuje upravo po odnosu prema ženi. Uvjeren sam kako je i u tom segmentu naša županija primjer ostatku Hrvatske, sa ženama koje su na ključnim i rukovodećim pozicijama u svim sferama djelovanja te podjednako zastupljenima na izbornim listama.
Itekako sam svjestan da je današnji svijet teško zamisliti bez postignuća kojeg su kreirale upravo žene i zato je ovaj dan samo jedna prilika da vam izrazimo poštovanje, zahvalnost i posebnu pažnju. Jer upravo to poštovanje, zahvalnost i pažnju zaslužujete i trebate dobivati svaki dan.
Zato svim ženama, a osobito sugrađankama Međimurske županije upućujem najiskrenije čestitke u ime svih mojih suradnika kao i u svoje osobno ime.
                                                                                                                                                                                 ŽUPAN
                                                                                                                                                              Matija Posavec, mag. ing.“
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
Međimurje tijekom blagdana ostvarilo rast od 283% u dolascima i 250% u noćenjima u odnosu na prošlu godinu, treća smo najposjećenija destinacija kontinentalnog turizma
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content