Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Program „Povećanje energetske učinkovitosti obiteljskih kuća – Volimo Međimurje – Štedimo energiju“ za 2014. godinu NESLUŽBENA BODOVNA LISTA

Datum objave: 4. ožujka 2015.

Temeljem članka 11. Pravilnika za provedbu programa „Povećanje energetske učinkovitosti obiteljskih kuća -  Volimo Međimurje – štedimo energiju“ za 2014. godinu („Službeni glasnik Međimurske županije“ broj 9/14), Povjerenstvo za realizaciju programa, dana 04. 03. 2015. godine donijelo je Neslužbenu bodovnu listU podnositelja prijava na Javni natječaj za prikupljanje ponuda fizičkih osoba za sufinanciranje programa „Povećanje energetske učinkovitosti obiteljskih kuća – Volimo Međimurje - Štedimo energiju“ za 2014. godinu
Neslužbena bodovna lista prijavitelja koji su u roku dostavili cjelovite ponude te zadovoljili uvjete propisane Natječajem i Pravilnikom te lista prijavitelja čije prijave ne ispunjavaju uvjete propisane Natječajem i Pravilnikom, nalaze se u prilogu.
Neslužbena bodovna lista (PDF)

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content