Međimurje Europska regija sporta za 2022.
3.8 °C
1030.0 hPa
48 %

Program „Povećanje energetske učinkovitosti obiteljskih kuća – Volimo Međimurje – Štedimo energiju“ za 2014. godinu NESLUŽBENA BODOVNA LISTA

Datum objave: 4. ožujka 2015.

Temeljem članka 11. Pravilnika za provedbu programa „Povećanje energetske učinkovitosti obiteljskih kuća -  Volimo Međimurje – štedimo energiju“ za 2014. godinu („Službeni glasnik Međimurske županije“ broj 9/14), Povjerenstvo za realizaciju programa, dana 04. 03. 2015. godine donijelo je Neslužbenu bodovnu listU podnositelja prijava na Javni natječaj za prikupljanje ponuda fizičkih osoba za sufinanciranje programa „Povećanje energetske učinkovitosti obiteljskih kuća – Volimo Međimurje - Štedimo energiju“ za 2014. godinu
Neslužbena bodovna lista prijavitelja koji su u roku dostavili cjelovite ponude te zadovoljili uvjete propisane Natječajem i Pravilnikom te lista prijavitelja čije prijave ne ispunjavaju uvjete propisane Natječajem i Pravilnikom, nalaze se u prilogu.
Neslužbena bodovna lista (PDF)

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content