Međimurje Europska regija sporta za 2022.
3.4 °C
1033.0 hPa
50 %

U Atonu otvoreno Državno natjecanje u gimnastici za osnovne škole

Datum objave: 27. veljače 2015.

U jedinom Nacionalnom gimnastičkom centru u Hrvatskoj u ATON-u danas je svečano otvoreno Državno natjecanje u gimnastici za osnovne škole u kategoriji dječaka i djevojčica na kojem će se u dva dana natjecati čak 135 učenika iz 16 hrvatskih županija. Samom otvorenju natjecanja, koje se održava u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza, prisustvovali su u ime domaćina načelnik općine Nedelišće Darko Dania te predsjednik Saveza Nikola Perković dok je isto svečano otvorio župan Međimurske županije Matija Posavec.
Danas, vama mladim natjecateljima želim poručiti da ste tu zbog tri izrazito bitne stvari: sporta, natjecanja i druženja. Danas je Međimurje Hrvatska u malome i zato prvenstveno želim da se čim više družite i sklapate nova prijateljstva. Sama činjenica da ste izborili državno natjecanje vas čini pobjednicima.“ – izjavio je župan Posavec prilikom otvaranja natjecanja i posebno istaknuo da i iskoriste priliku i uživaju u najboljem i najkvalitetnije gimnastičkom centru u Hrvatskoj.
Dobrim željama i uspjesima u natjecanjima koja slijede pridružio se i načelnik Dania, dok je Perković istaknuo da u hrvatski savez uključen 21 županijski školski savez, preko 800 osnovnih škola te oko 600 srednjih škola.
Rad s djecom na visokom nivou, vidi se kvaliteta. Zahvaljujem se međimurskom savezu na organizaciji i uopće ne sumnjam u uspješnost natjecanja. Važno je da se djeca bave sportom, ovim natjecanjem to im omogućujemo u sedam sportskih grana.“ – zaključio je Perković.
 

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content