Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Maskirani mališani DV „Bambi“ posjetili Međimursku županiju

Datum objave: 18. veljače 2015.

Male princeze, vile, klaunovi, super junaci, pa čak i vještice, u utorak su stigli u zgradu Međimurske županije. Nakon što su šetnjom gradom svim prolaznicima pokazali svoje originalne maske, 30-ak mališana iz Dječjeg vrtića „Bambi“ Čakovec, stiglo je i u županijsku Malu vijećnicu, kako bi se pohvalili zamjeniku župana Zoranu Vidoviću i Darku Radanoviću, pročelniku Upravnog odjela za gospodarske djelatnosti, a priliku da uživaju u pravoj fašničkoj priredbi nisu propustili ni ostali djelatnici Županije.
Uz vodstvo vrijednih odgajateljica Ivane Pečarko i Riane Tkalčec, tridesetak djece iz skupine „Mravići“ dobro se zabavilo, a sokiće i slatkiše zaslužili su pjesmom, plesom i pripremljenim recitacijama.
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content