Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

U srijedu isplata dugovanja poljoprivrednicima

Datum objave: 20. siječnja 2015.

U srijedu, 21. siječnja 2015. godine u 10:00 sati, u Maloj vijećnici Međimurske županije održat će se konferencija za medije, kojom će se ujedno krenuti u podmirenje dugovanja prema poljoprivrednicima na osnovu subvencija iz 2010. godine.
Na konferenciji će uz župana Međimurske županije Matiju Posavca, zamjenika župana Zorana Vidovića i pročelnika Upravnog odjela za gospodarstvo Darka Radanovića biti prisutni predstavnici udruga poljoprivrednih proizvođača i srodnih udruga, njih 11.
Riječ je o predstavnicima Udruge međimurskih proizvođača merkatilnog krumpira, Međimurske udruge za integriranu proizvodnju voća, Udruge voćara, vinogradara i povrćara Općine Sveti Martin na Muri, Međimurske povrćarske udruge „Zeleni vrt“, Udruge vinogradara i vinara Međimurja „Hortus Croatie“, Udruge uzgajivača svinja Međimurske županije, Regionalne udruge kozara i ovčara „Ruka“, Udruge proizvođača mlijeka Međimurja, Udruge uzgajivača simentalskog goveda „Međimurje“, Udruge uzgajivača holstein goveda i Udruge ratara Međimurske županije.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content