Menu
8.3 °C
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Potpore dobiva 36-ero učenika i studenata

Datum objave: 15. siječnja 2015.

Temeljem Pravilnika o mjerilima i postupku za dodjelu potpora i pomoći Međimurske zaklade za obrazovanje Dr. Vinko Žganec , raspisanog Javnog poziva za dodjelu potpora učenicima srednjih škola i studentima u 2014. godini, Odluke o kriterijima za dodjelu potpora te raspoloživih sredstava, članovi Upravnog odbora Zaklade donijeli su Odluku o dodjeli potpora slijedećim učenicima i studentima:
 
 

Rb.ImePrezime
1.MišelAndrlon
2.NevenAndrlon
3.SanjaAndrlon
4.ZoranBalog
5.MartinaBranilović
6.DanijelBranilović
7.NikolaBregović
8.DavidCafuk
9.IvanFranin
10.RenataGalović
11.KristinaGudlin
12.LauraHamer
13.DoraHlebec
14.DarioHorvat
15.MarijaHorvat
16.JelenaHorvat
17.FilipHorvat
18.BenjaminHorvat
19.RenataKolman
20.LukaKovačić
21.PalmiraKrleža
22.VanjaMagdalenić
23.DinkoOletić
24.KrisitjanOršoš
25.TenaPiljušić
26.MelaniPodgorelec
27.AndrejaPongrac
28.AnamariPongrac
29.BarbaraPrpović
30.PaulinaSever
31.BarbaraSklepić
32.MartinaTasković
33.DoraTot
34.SilvijaTrstenjak
35.LukaVrbanec
36.DanijelZadravec

 
Odlukom Zaklade učenicima i studentima ukupno je dodijeljeno 50.000,00 kuna. Potpore su dodijeljene učenicima srednjih škola, studentima prediplomskog i diplomskog studija te studentima poslijediplomskih studija.
Zaklada će sa svakim primateljem potpore zaključiti ugovor kojim će se obvezati na osiguranje i isplatu odobrenih potpora, a primatelj pomoći na njihovo namjensko trošenje. Učenici i studenti biti će obaviješteni telefonskim putem o potpisivanju Ugovora.
Upravni odbor Zaklade
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content