Međimurje Europska regija sporta za 2022.
2.9 °C
1021.0 hPa
46 %

Čelništvo županije zapalilo svijeće u znak sjećanja na Anđelka Horvata

Datum objave: 5. siječnja 2015.

Iako novogodišnja noć uz sebe najčešće veže lijepe i nezaboravne uspomene, one iz 2011. godine sa sjetom se prisjećaju u Međimurskoj županiji. Tog je datuma iznenadno preminuo tadašnji zamjenik župana Anđelko Horvat, čime je politička scena Međimurja ostala bez jedne važne karike u lancu napretka i razvoja regije.
Kako bi se pobrinuli da sjećanje na njega slučajno ne izblijedi, izaslanstvo Međimurske županije predvođeno županom Matijom Posavcom sa zamjenicima Zoranom Vidovićem i Sandrom Herman te načelnikom Općine Donji Kraljevec Miljenkom Horvatom, zamjenikom predsjednika Općinskog vijeća Mladenom Čonkom i vijećnikom Mladenom Blažekom, položilo je vijenac te zapalilo svijeće.
Na grobu bivšeg zamjenika u Donjem Kraljevcu uz molitvu i minutu šutnje odali su mu dužno poštovanje te se prisjetili njegova lika i djela, posebice svih nastojanja za boljitak u segmentu poljoprivrede.
Naime, kao jedan od dvojice zamjenika župana izabranih na lokalnim izborima 2009. godine, poseban je naglasak uvijek stavio na napredak poljoprivrednika i rješavanje problema s kojima se susreću voćari. Ujedno je bio jedan od osnivača i dugogodišnji predsjednik Udruge za integralnu proizvodnju voća, ali i predsjednik Udruge rasadničara Hrvatske.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content