Međimurje Europska regija sporta za 2022.
5.0 °C
1027.0 hPa
35 %

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održala je u devetom i desetom mjesecu dvije sjednice

Datum objave: 7. studenoga 2014.

katruza LOGO

Na sjednici održanoj 22. rujna 2014. godine dodijeljeno su dvije pomoći u ukupnom iznosu od 4.600,00 kuna. Podnositeljici zahtjeva iz Orehovice dodijeljena je pomoć za kupnju lijeka u iznosu od 800,00 kuna, a podnositelju zahtjeva, djetetu iz Novog Sela Rok dodijeljena je pomoć od 3.800,00 kuna za kupnju pomagala- bicikla na tri kotača.

29. listopada održana je 138. sjednica na kojoj je odobreno šest pomoći u ukupnom iznosu od 16.080,00 kuna. Podnositeljicama zahtjeva , djeci iz Orehovice i Nedelišća dodijeljene su pomoći svakoj u iznosu od 2.400,00 kuna za terapijsko jahanje, podnositeljici zahtjeva iz Pušćina dodijeljena je pomoć od 9.220,00 kuna, podnositeljici zahtjeva iz Šenkovca pomoć od 11.130,00 kuna, podnositeljici zahtjeva iz Čakovca pomoć od 330,00 kuna i podnositelju zahtjeva iz Orehovice pomoć u iznosu od 600,00 kuna, svima za kupnju lijekova.

Ukupno je na dvije sjednice dodijeljeno 8 pomoći u iznosu od 20.680,00 kuna. U ovoj godini tako je dodijeljeno 64 pomoći u ukupnom iznosu od 208.765,00 kuna.
Međimurska zaklada solidarnosti „ Katruža“ i Likovno udruženje Čakovec priređuju izložbu radova slikara amatera iz Orehovice Danijela Drvenkara. Izložba je prodajnog karaktera, a dio prihoda od prodanih slika namijenjen je Zakladi.

Otvorenje izložbe i prodaja je u petak 07. studenog 2014. godine u 18,00 sati, u zgradi Scheier, Matice hrvatske 1. U umjetničkom dijelu programa nastupiti će Karolina Matjašec, mlada solistica iz Podbresta , uz pratnju Martine Jakšić.

Pozivamo vas da kupnjom slike pomognete rad Međimurske zaklade solidarnosti „Katruža“.
Zahvaljujemo svim dobrim ljudima koji na bilo koji način pomažu. Pozivamo Vas da i dalje pomažete rad Zaklade uplatom donacija ili uključivanjem u akcije.

Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content