Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održala je u devetom i desetom mjesecu dvije sjednice

Datum objave: 7. studenoga 2014.

katruza LOGO

Na sjednici održanoj 22. rujna 2014. godine dodijeljeno su dvije pomoći u ukupnom iznosu od 4.600,00 kuna. Podnositeljici zahtjeva iz Orehovice dodijeljena je pomoć za kupnju lijeka u iznosu od 800,00 kuna, a podnositelju zahtjeva, djetetu iz Novog Sela Rok dodijeljena je pomoć od 3.800,00 kuna za kupnju pomagala- bicikla na tri kotača.

29. listopada održana je 138. sjednica na kojoj je odobreno šest pomoći u ukupnom iznosu od 16.080,00 kuna. Podnositeljicama zahtjeva , djeci iz Orehovice i Nedelišća dodijeljene su pomoći svakoj u iznosu od 2.400,00 kuna za terapijsko jahanje, podnositeljici zahtjeva iz Pušćina dodijeljena je pomoć od 9.220,00 kuna, podnositeljici zahtjeva iz Šenkovca pomoć od 11.130,00 kuna, podnositeljici zahtjeva iz Čakovca pomoć od 330,00 kuna i podnositelju zahtjeva iz Orehovice pomoć u iznosu od 600,00 kuna, svima za kupnju lijekova.

Ukupno je na dvije sjednice dodijeljeno 8 pomoći u iznosu od 20.680,00 kuna. U ovoj godini tako je dodijeljeno 64 pomoći u ukupnom iznosu od 208.765,00 kuna.
Međimurska zaklada solidarnosti „ Katruža“ i Likovno udruženje Čakovec priređuju izložbu radova slikara amatera iz Orehovice Danijela Drvenkara. Izložba je prodajnog karaktera, a dio prihoda od prodanih slika namijenjen je Zakladi.

Otvorenje izložbe i prodaja je u petak 07. studenog 2014. godine u 18,00 sati, u zgradi Scheier, Matice hrvatske 1. U umjetničkom dijelu programa nastupiti će Karolina Matjašec, mlada solistica iz Podbresta , uz pratnju Martine Jakšić.

Pozivamo vas da kupnjom slike pomognete rad Međimurske zaklade solidarnosti „Katruža“.
Zahvaljujemo svim dobrim ljudima koji na bilo koji način pomažu. Pozivamo Vas da i dalje pomažete rad Zaklade uplatom donacija ili uključivanjem u akcije.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content