-1.1 °C
1028.0 hPa
85 %

Katruža u ovoj godini dodijelila oko 209 tisuća kuna

Datum objave: 6. studenoga 2014.

katruza LOGO

 

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održala je u devetom i desetom mjesecu dvije sjednice. Na sjednici održanoj  22. rujna  2014. godine dodijeljene su dvije  pomoći u ukupnom iznosu od 4.600,00 kuna. Podnositeljici zahtjeva iz Orehovice  dodijeljena je pomoć za kupnju lijeka u iznosu od 800,00 kuna, a podnositelju  zahtjeva, djetetu iz Novog Sela Rok dodijeljena je pomoć  od 3.800,00 kuna za  kupnju pomagala- bicikla na tri kotača.

 

29. listopada  održana je 138. sjednica na kojoj je odobreno šest  pomoći u ukupnom iznosu od 16.080,00 kuna. Podnositeljicama zahtjeva, djeci iz  Orehovice i Nedelišća  dodijeljene su  pomoći svakoj u iznosu od 2.400,00 kuna za terapijsko jahanje,  podnositeljici zahtjeva iz Pušćina dodijeljena je pomoć od 9.220,00 kuna, podnositeljici zahtjeva iz Šenkovca  pomoć od 11.130,00 kuna, podnositeljici zahtjeva iz Čakovca pomoć od 330,00 kuna i podnositelju zahtjeva iz Orehovice pomoć u iznosu od 600,00 kuna, svima za kupnju lijekova.  

Ukupno je na dvije  sjednice dodijeljeno 8  pomoći u iznosu od  20.680,00 kuna. U ovoj godini tako je  dodijeljeno  64  pomoći  u ukupnom iznosu od  208.765,00   kuna.

 

Dođite na prodajnu izložbu u petak, 07. studenog

Međimurska zaklada solidarnosti „ Katruža“ i Likovno udruženje Čakovec priređuju izložbu radova slikara amatera iz  Orehovice Danijela  Drvenkara. Izložba je prodajnog karaktera, a dio prihoda od prodanih slika namijenjen je Zakladi. Otvorenje izložbe i prodaja je u  petak 07. studenog 2014. godine u 18,00 sati, u zgradi Scheier, Matice hrvatske 1. U umjetničkom dijelu programa nastupiti će Karolina Matjašec, mlada solistica iz Podbresta , uz pratnju  Martine Jakšić.

 

Pozivamo vas da kupnjom slike pomognete rad Međimurske zaklade solidarnosti „Katruža“. Zahvaljujemo svim dobrim ljudima koji na bilo koji način pomažu. Pozivamo Vas da  i dalje pomažete rad Zaklade   uplatom donacija ili uključivanjem u akcije.

 

 

Predsjednik Upravnog odbora Zaklade                              Upravitelj Zaklade                                                    Miroslav Horvat,dr.med.                                      Matija Posavec, mag.ing.

 

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
Međimurje tijekom blagdana ostvarilo rast od 283% u dolascima i 250% u noćenjima u odnosu na prošlu godinu, treća smo najposjećenija destinacija kontinentalnog turizma
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content