Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Katruža u ovoj godini dodijelila oko 209 tisuća kuna

Datum objave: 6. studenoga 2014.

katruza LOGO

 

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održala je u devetom i desetom mjesecu dvije sjednice. Na sjednici održanoj  22. rujna  2014. godine dodijeljene su dvije  pomoći u ukupnom iznosu od 4.600,00 kuna. Podnositeljici zahtjeva iz Orehovice  dodijeljena je pomoć za kupnju lijeka u iznosu od 800,00 kuna, a podnositelju  zahtjeva, djetetu iz Novog Sela Rok dodijeljena je pomoć  od 3.800,00 kuna za  kupnju pomagala- bicikla na tri kotača.

 

29. listopada  održana je 138. sjednica na kojoj je odobreno šest  pomoći u ukupnom iznosu od 16.080,00 kuna. Podnositeljicama zahtjeva, djeci iz  Orehovice i Nedelišća  dodijeljene su  pomoći svakoj u iznosu od 2.400,00 kuna za terapijsko jahanje,  podnositeljici zahtjeva iz Pušćina dodijeljena je pomoć od 9.220,00 kuna, podnositeljici zahtjeva iz Šenkovca  pomoć od 11.130,00 kuna, podnositeljici zahtjeva iz Čakovca pomoć od 330,00 kuna i podnositelju zahtjeva iz Orehovice pomoć u iznosu od 600,00 kuna, svima za kupnju lijekova.  

Ukupno je na dvije  sjednice dodijeljeno 8  pomoći u iznosu od  20.680,00 kuna. U ovoj godini tako je  dodijeljeno  64  pomoći  u ukupnom iznosu od  208.765,00   kuna.

 

Dođite na prodajnu izložbu u petak, 07. studenog

Međimurska zaklada solidarnosti „ Katruža“ i Likovno udruženje Čakovec priređuju izložbu radova slikara amatera iz  Orehovice Danijela  Drvenkara. Izložba je prodajnog karaktera, a dio prihoda od prodanih slika namijenjen je Zakladi. Otvorenje izložbe i prodaja je u  petak 07. studenog 2014. godine u 18,00 sati, u zgradi Scheier, Matice hrvatske 1. U umjetničkom dijelu programa nastupiti će Karolina Matjašec, mlada solistica iz Podbresta , uz pratnju  Martine Jakšić.

 

Pozivamo vas da kupnjom slike pomognete rad Međimurske zaklade solidarnosti „Katruža“. Zahvaljujemo svim dobrim ljudima koji na bilo koji način pomažu. Pozivamo Vas da  i dalje pomažete rad Zaklade   uplatom donacija ili uključivanjem u akcije.

 

 

Predsjednik Upravnog odbora Zaklade                              Upravitelj Zaklade                                                    Miroslav Horvat,dr.med.                                      Matija Posavec, mag.ing.

 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content