Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.6 °C
1030.0 hPa
83 %

Lokacijska dozvola za rekonstrukciju državne ceste DC3 dionica: Donji Pustakovec – Mala Subotica - Štefanec

Datum objave: 23. listopada 2014.

OBAVIJESTI 2011

Međimurska županija, Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša, Sjedište Čakovec, rješavajući po zahtjevu koji je podnijela tvrtka Hrvatske ceste d.o.o., za upravljanje, građenje i održavanje državnih cesta, HR-10000 Zagreb, Vončinina 3, OIB: 55545787885, zastupane po opunomoćeniku IPZ d.d., Zagreb, Prilaz baruna Filipovića 21, na temelju članka 115. stavak 1. Zakona o prostornom uređenju („Narodne novine“ broj 153/13.), te Odluke Ministarstva graditeljstva i prostornoga uređenja o prijenosu nadležnosti za izdavanje lokacijske dozvole, KLASA: UP/I-350-05/14-01/69, URBROJ: 531-06-1-14-2 od 09. lipnja 2014. godine, izdaje LOKACIJSKU DOZVOLU

 

Lokacijska dozvola se izdaje za planirani zahvat u prostoru:
- rekonstrukcija državne ceste DC3 dionica: Donji Pustakovec – Mala Subotica - Štefanec, duljine 9,20 km na česticama zemljišta u k.o. Benkovec, k.o. Donji Pustakovec, k.o. Ivanovec, k.o. Jurčevec, k.o. Mala Subotica, k.o. Palovec, k.o. Pribislavec, k.o. Strelec, k.o. Štefanec na području Općine Donji Kraljevec, Općine Mala Subotica i Grada Čakovca u Međimurskoj županiji.

 

Lokacijska dozvola (PDF)

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content