Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-1.8 °C
1025.0 hPa
41 %

Humanitarna akcija "Radio gorice za Katružu"

Datum objave: 26. rujna 2014.

katruza LOGO

U subotu, 27. rujna 2014. godine s početkom u 8:30 sati , održat će se tradicionalna humanitarna akcija "Radio gorice za Katružu". Start vesele povorke je ispred Gradskih bazena „Marija Ružić“ Čakovec, odakle se kreće prema Stanetincu i dalje prema goricama Gornjeg Međimurja. 

 

Akciju tradicionalno organiziraju RADIO 1 i Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“. I ove godine u njoj će učestvovati prijatelji „Katruže“ ; Skandal bend, Noćna smjena, Đura z Međimurja i drugi. U akciju će se uključiti upravitelj Zaklede, župan Matija Posavec , zamjenik župana Zoranom Vidović, predsjednik Upravnog odbora Miroslavom Horvatom s članovima Zaklade. Svi građani se u akciju mogu uključiti donacijom u grožđu, moštu ili na neki drugi način, a cjelokupni prihod iskoristit će se za pomoć onima kojima je to najpotrebnije – bolesnima s područja Međimurske županije.

MEĐIMURSKA ZAKLADA SOLIDARNOSTI „ KATRUŽA “

Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content