Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Otvaranje Dječjeg centra ZVIR i početna konferencija projekta SHIFT

Datum objave: 24. rujna 2014.

Udruga slijepih Međimurske županije sa svojim partnerima, Međimurskom županijom i Međimurskom udrugom za ranu intervenciju u djetinjstvu-MURID, poziva Vas na otvaranje Dječjeg centra ZVIR i početnu konferenciju projekta „SHIFT“. Početna konferencija projekta održat će se u utorak, 30. rujna 2014. u 11.00 sati u prostorijama Dječjeg centra ZVIR, u Ulici Josipa Kozarca br. 1 u Čakovcu.
Vrijednost projekta je 196.045,27 €, od čega 85% predstavlja financijsku potporu Europske Unije iz IV. komponente IPA Programa, a kroz ugovor sa Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, Uredom za financiranje i ugovaranje EU projekata. Preostalih 15% vrijednosti Projekta financira Udruga i njezini partneri (Udruga MURID i Međimurska županija). Provođenje projektnih aktivnosti započelo je u lipnju 2014., a trajat će sve do kraja studenog 2015. godine.
[wpdm_file id=1 title="true" ]

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content