Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Humanitarna akcija "Radio gorice za Katružu"

Datum objave: 19. rujna 2014.

katruza LOGO

U subotu, 27. rujna 2014. godine s početkom u 8:30 sati , održat će se tradicionalna humanitarna akcija "Radio gorice za Katružu". Start vesele povorke je ispred Gradskih bazena „Marija Ružić“ Čakovec, odakle se kreće prema goricama Gornjeg Međimurja. 

Ovu akciju tradicionalno organiziraju Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ i RADIO 1. I ove godine u njoj će učestvovati glazbenici i zabavljači – prijatelji „Katruže“. Svi građani se u akciju mogu uključiti donacijom u grožđu, moštu ili na neki drugi način, a cjelokupni prihod iskoristit će se za pomoć onima kojima je to najpotrebnije – bolesnima s područja Međimurske županije.

MEĐIMURSKA ZAKLADA SOLIDARNOSTI „ KATRUŽA “

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content