Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

OBAVIJEST roditeljima (skrbnicima) za povrat sredstava za kupljene udžbenike vlastitim sredstvima

Datum objave: 10. rujna 2014.

 

OBAVIJESTI 2011

Obavještavamo roditelje (skrbnike) koji su vlastitim sredstvima kupili udžbenike za osnovnu školu da povrat sredstava mogu ostvariti na sljedeći način;

 

1. Roditelji (skrbnici) koji imaju boravište/prebivalište na području Međimurske županije i čija djeca pohađaju osnovnu školu na području Međimurske županije, kojoj je osnivač Međimurska županija za povrat sredstava trebaju se sa računom (i otpremnicom) javiti u školu koju pohađa njihovo dijete.

 

2. Roditelji (skrbnici) koji imaju boravište/prebivalište na području Međimurske županije i čija djeca pohađaju osnovnu školu na području Varaždinske županije za povrat sredstava trebaju na adresu Međimurske županije, Ruđera Boškovića 2, 40 000 Čakovec, u Upravni odjel za društvene djelatnosti, soba 51 dostaviti sljedeću dokumentaciju;

- Potpisana i cjelovito popunjena izjava u privitku
- Račun (i otpremnica) za kupljene knjige. Račun pečatom treba biti ovjeren od škole. Ukoliko se na računu nalaze i radne bilježnice, potrebno je posebno označiti udžbenike te isti također trebaju biti ovjereni pečatom od strane škole.
- Preslika osobne iskaznice (obostrana preslika) roditelja/skrbnika
- Potvrda o upisu u školu

 

Izjava za roditelje (PDF)

 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content