Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Informacije učenicima srednjih škola o prijevozu za prvi tjedan nastave

Datum objave: 5. rujna 2014.

OBAVIJESTI 2011

I. Za učenike koji u školu putuju vlakom

a) Svi učenici koji su dosad koristili vlak kao prijevozno sredstvo mogu do 12. rujna 2014. godine koristiti staru pretplatnu kartu od lipnja, srpnja ili kolovoza uz staru iskaznicu K-18.
b) Svi učenici koji će koristiti vlak, a ne posjeduju karte ili će prvi puta koristiti mjesečnu pretplatnu kartu za vlak, mogu na blagajnama kupiti iskaznicu K-18 po cijeni od 20,00 kuna. Blagajniku moraju predati ovjerenu školsku potvrdu o redovnom upisu u šk. god. 2014./2015..
c) Učenici, djeca željezničkih radnika, koji će Iskaznicu P-7 koristiti prvi put za kupovanje mjesečnih pretplatnih karata za šk. god. 2014./2015. do izrade nove Iskaznice P-7 mogu kao valjanu pokazati Iskaznicu P-4 ovjerenu za 2014., ali uz kopiju potvrde iz škole o upisu u šk. god. 2014./2015..

 

II. Za učenike koji u školu putuju autobusima M-grupe i prijevoznika Jakopića
a) Prvi tjedan nastave svi učenici mogu besplatno koristiti autobusni prijevoz.
b) Pokaze za školsku godinu 2014./2015. za M-grupu mogu se kupiti na njihovoj blagajni (Macanovom dom) po cijeni od 80,00 kuna.
c) Pokaze za školsku godinu 2014./2015. za prijevoznika Jakopića mogu se kupiti na njihovoj blagajni (u Turističkoj agenciji Jakopić travel –Novi Passage I. kat) po cijeni od 50,00 kuna. Blagajniku moraju predati jednu fotografiju.

 

III. Za učenike koji u školu putuju autobusima AP Varaždin
a) Prvi tjedan svi učenici mogu besplatno koristiti autobusni prijevoz uz predočenje stare iskaznice, a učenici prvih razreda samo informiraju vozača autobusa da su novoupisani.

UPRAVNI ODJEL ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI MEĐIMURSKE ŽUPANIJE

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content