-0.9 °C
1028.0 hPa
50 %

Izrađen akcijski plan razvoja ljudskih potencijala Međimurske županije

Datum objave: 3. rujna 2014.

akcijski-plan-ljudski resursi

U okviru projekta „Empowering for Growth – Osnaživanje Lokalnog partnerstva za zapošljavanje Međimurske županije“ članovi partnerstva LPZ-a Međimurske županije izradili su Akcijski plan za provedbu Strategije razvoja ljudskih potencijala Međimurske županije.

Nositelj projekta je Regionalna razvojna agencija Međimurje REDEA d.o.o., a partner u provedbi projekta je Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područni ured Čakovec. Ukupna vrijednost projekta je 36.444,20 eura, od čega je EU sufinanciranje 29.889,00 eura. Osnovni cilj projekta je jačanje Lokalnog partnerstva za zapošljavanje Međimurske županije s ciljem da postane značajan, prepoznatljiv i održiv akter na lokanoj i nacionalnoj razini na svim područjima u vezi sa tržištem rada i tako doprinese rastu zaposlenosti u Međimurskoj županiji. Upravo izrada i provedba Akcijskog plana doprinijet će realizaciji osnovnog cilja projekta.

Akcijski plan možete vidjeti ovdje.

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content