Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Uključite se u glasanje za predstavnika Međimurske županije - OPG Biber u projektu Zlata vrijedan

Datum objave: 1. rujna 2014.

Zlata vrijedan

Danas, 1. rujna, počinje glasanje za najbolji OPG po izboru čitatelja Večernjeg lista, a glasati se može do 10. rujna. Stručni žiri Večernjeg lista, za izbor najboljeg obiteljskog poljoprivrednog gospodarstva (OPG-a) za 2014. godinu Projekta „Zlata vrijedan“, izabrao je 21 OPG koji su ušli u uži krug izbora.

Odabir je izvršen prema strogim kriterijima, pri čemu je žiri izvršio provjeru svih nominiranih putem Agencije za plaćanje u poljoprivredi te Hrvatske poljoprivredne agencije kako bi se utvrdila točnost svih podataka koji su u obrascu za nominaciju ispunile županije i Grad Zagreb. Stručni žiri je, između prijavljenih OPG-ova s područja Međimurske županije, odabrao OPG Biber, za predstavnika naše županije.

Ovim putem pozivamo sve čitatelje, da glasaju za našeg predstavnika, OPG Biber, pa da tako, damo podršku ovim vrijednim ljudima.

Glasati se može na http://domivrt.vecernji.hr/zlata-vrijedan/

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content