Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Najava 9. Voćarskog sajma u Donjem Kraljevcu

Datum objave: 22. kolovoza 2014.

 

vocarski sajam 2014

U utorak 26. kolovoza 2014. godine u 11:00 sati, u maloj vijećnici Općine Donji Kraljevec, održat će se konferencija za novinare kojom će se najaviti nadolazeći 9. međunarodni Voćarski sajam. Sajam je na rasporedu u petak i subotu, 29. i 30. kolovoza u sportskoj dvorani u Donjem Kraljevcu, pod pokroviteljstvom Ministarstva poljoprivrede RH i Hrvatske gospodarske komore.

Na konferenciji će se u ime organizatora obratiti župan Međimurske županije Matija Posavec, načelnik Općine Donji Kraljevec Miljenko Horvat, te članovi Organizacijskog odbora Voćarskog sajma.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content