Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-1.2 °C
1033.0 hPa
58 %

Međimurka BS nastavlja pozitivnu gospodarsku klimu u Prelogu

Datum objave: 12. kolovoza 2014.

Medjimurka BS Prelog 4

U najsjevernijoj hrvatskoj županiji svi su gospodarski pokazatelji u porastu, a da je tome tako potvrđuje i trgovačka kuća Međimurka BS. S ciljem još kvalitetnije usluge svojim kupcima, otvorili su svoju četvrtu poslovnicu, u srcu donjeg Međimurja, u Prelogu. Centar alata koji se prostire na 750 kvadratnih metara te zapošljava 18 djelatnika, nalazi se u Industrijskoj zoni Istok koja već niz godina prati zahtjeve modernog tržišta.

Centar je svečano otvorio vlasnik i direktor Slaven Brzuhalski, naglasivši kako je ovo jedini centar ovakvog tipa u donjem Međimurju, te da njegova realizacija, kao ni nijedan drugi poslovni uspjeh ne bi bio moguć bez obiteljske podrške. Investiciju vrijednu nešto više od 6 milijuna kuna pozdravio je i zamjenik župana Međimurske županije Zoran Vidović.

„Bez obzira na situaciju u hrvatskom gospodarstvu, zahvaljujući ovakvim investicijama vidimo da je ono međimursko na dobrom putu. Svaki pozitivan pomak na tom polju stoga se mora nagraditi, jer donosi napredak, smanjenje nezaposlenosti i veće poslovne mogućnosti“, rekao je zamjenik župana te na veselje svih prisutnih među prvima krenuo u istraživanje ponude poslovnice koja nudi 15 tisuća artikala.
Uz prigodnu čestitku i pohvalu, vlasnicima i djelatnicima Međimurke BS svako dobro u poslovnom svijetu poželio je i gradonačelnik Grada Preloga Ljubomir Kolarek.

 

{gallery}2014_galerije/Kolovoz_2014/medjimurka-bs{/gallery}

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content