Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Savjetovanje o Nacrtu prijedloga uredbe o tijelima u sustavu upravljanja i kontrole korištenja Europskog socijalnog fonda, Europskog fonda za regionalni razvoj i Kohezijskog fonda, u vezi s ciljem „ Ulaganje u rast i radna mjesta“

Datum objave: 17. srpnja 2014.

strukturni fondovi

 

 

Ministarstvo regionalnoga razvoja pokreće postupak savjetovanja sa zainteresiranom javnošću o Nacrtu prijedloga uredbe o tijelima u sustavu upravljanja i kontrole korištenja Europskog socijalnog fonda, Europskog fonda za regionalni razvoj i Kohezijskog fonda, u vezi s ciljem „ Ulaganje u rast i radna mjesta“.

Svoje prijedloge, primjedbe i mišljenja na Nacrt prijedloga uredbe možete dostaviti, s potpisom, do 15. kolovoza 2014. elektroničkom poštom na adresu nacrtzakona.fondovi@mrrfeu.hr.


Potrebne dokumente i informacije možete pronaći na stranicama Ministarstva regionalnog razvoj i fondova europske unije.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content