Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Poziv lokalnim, regionalnim i nacionalnim čelnicima da iskoriste novo financiranje i pomoć EU-a za širokopojasne mreže

Datum objave: 14. srpnja 2014.

EK LOGO

Europska komisija pokrenula je svoju inicijativu „Povezane zajednice” – krovnu inicijativu za nekoliko sustava koja je osmišljena za pružanje savjeta koji su potrebni malim i velikim gradovima, lokalnim partnerstvima za širokopojasne mreže i operaterima kako bi dobili financijska sredstva i razvili poslovne modele prilagođene uvođenju brze širokopojasne veze u njihovu zajednicu.

 

Pozivaju se sve stranke koje rade na lokalnoj, regionalnoj i nacionalnoj razini da svoje koncepte i planove za uvođenje projekata širokopojasne mreže dostave Europskoj komisiji. Zahtjevi moraju pristići do 15. listopada 2014. te će najbolji koncepti dobiti „odobrenje” Komisije i pristup temeljitijoj podršci.

Više informacija možete pronaći na stranicama Europske komisije.

 

Tekst: Europska komisija

 

 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content