Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Učenici Srednje škole Čakovec izveli flash mob Ode radosti

Datum objave: 5. lipnja 2014.

srednja skola

 

Dana 10. svibnja 2014. učenici Srednje škole Čakovec pripremili su prigodni program za građane Čakovca u skolpu obilježavanja Europskog tjedna u Međimurskoj županiji. Kroz zanimljiva i informativna predavanja i radionice upoznali su građane s prednostima članstva u Europskoj uniji, objasnili im način njezinog funkcioniranja i upoznali ih s pravima koja uživaju kao građani EU.

 

 

Kao posebno iznenađenje pripremili su flash mob - glazbeni perfomans u kojem su izveli Odu radosti, himnu Europske unije, a kako je to izgledalo, pogledajte na sljedećem linku. Ovom prilikom se zahvaljujemo svim učenicima, profesorima, glazbenicima, pjevačima, kamermanima i slučajnim prolaznicima koji su postali dio ovog nesvakidašnjeg i jedinstvenog događaja u Međimurju.

 

 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content