Međimurje Europska regija sporta za 2022.
3.9 °C
1029.0 hPa
48 %

Učenici Srednje škole Čakovec izveli flash mob Ode radosti

Datum objave: 5. lipnja 2014.

srednja skola

 

Dana 10. svibnja 2014. učenici Srednje škole Čakovec pripremili su prigodni program za građane Čakovca u skolpu obilježavanja Europskog tjedna u Međimurskoj županiji. Kroz zanimljiva i informativna predavanja i radionice upoznali su građane s prednostima članstva u Europskoj uniji, objasnili im način njezinog funkcioniranja i upoznali ih s pravima koja uživaju kao građani EU.

 

 

Kao posebno iznenađenje pripremili su flash mob - glazbeni perfomans u kojem su izveli Odu radosti, himnu Europske unije, a kako je to izgledalo, pogledajte na sljedećem linku. Ovom prilikom se zahvaljujemo svim učenicima, profesorima, glazbenicima, pjevačima, kamermanima i slučajnim prolaznicima koji su postali dio ovog nesvakidašnjeg i jedinstvenog događaja u Međimurju.

 

 

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content