Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-0.5 °C
1020.0 hPa
64 %

Predstavljen Politički vodič kroz Međimursku županiju

Datum objave: 5. lipnja 2014.

polvod nas

Točno godinu dana nakon lokalnih izbora, iz tiska je izašao novi Politički vodič kroz Međimursku županiju. U ovom 7. izdanju po redu nalaze se podaci o Međimurskoj županiji, dužnosnicima, županijskoj upravi, gradovima i općinama, javnim poduzećima, državnim uprava, institucijama, ali i statistički podaci, povijesni pregled, dobitnici županijskih priznanja i nagrada te još mnogo toga.

"Razlog što je Vodič tek sada tiskan, jer ponajprije u tome što su tek početkom ove godine popunjena ili formirana razna vijeća, ustrojene sve službe u Županiji, općinama i gradovima, te su završeni razni natječaji".- rekao je na konferenciji za novinare održanoj u četvrtak u prostorima Međimurske županije župan Međimurske županije Matija Posavec.

Novost u odnosu na prethodna izdanja je i u tome što se ono nalazi na Internetu, na županijskim stranicama Međimurske županije, te što je u elektronskom obliku dostupno svima. Internetsko izdanje je interaktivno, što znači da pritiskom na tipku miša otvaramo mail program ili internetsku stranicu. To omogućuje jednostavno kontaktiranje željenih osoba ili institucija, te je još jedan prilog povećanju dostupnosti javnih usluga, što nam je i cilj, završio je župan Posavec.
Tiskano je 500 primjeraka, a ukupna cijena je nešto manje od 15.000,00 kuna. Internetsko izdanje osvježavat će se svakih mjesec dana, tako da će podaci na njoj biti ažurni i u najvećoj mjeri točni. Po prvi put napravljena je i elektronička baza podataka, tako da se podaci mogu obrađivati te izdavati posebna izdanja, primjerice samo o političkim dužnosnicima, ustanovama u kulturu i slično.

 

I na kraju, treba napomenuti da je ovo izdanje u potpunosti rad zaposlenika Međimurske županije.

{gallery}2014_galerije/Lipanj_2014/Polvod{/gallery}

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za utorak, 18. siječnja 2022.
POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content