Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

OBILJEŽAVANJE DANA ZAŠTITE OKOLIŠA 05.06.

Datum objave: 4. lipnja 2014.

OBAVIJESTI 2011

Zaštita okoliša je, posebice danas, jedna od ključnih odrednica razvoja svake sredine posebice u okviru konteksta održivog razvoja. Upravo u tom svjetlu promicanje općine, grada ili županije na području ekologije i zaštite prirode je danas od izuzetnog značaja posebice kada govorimo o netaknutoj prirodi i turističkim potencijalima koji se u njoj skrivaju. Upravo zato će župan Međimurske županije Matija Posavec primiti sve dosadašnje međimurske dobitnike najveće državne nagrade za zaštitu prirode i okoliša Eko Oskar u Maloj vijećnici Međimurske županije u četvrtak, 05.06.2014. godine u 08:00 sati gdje će se dati podršku daljnjim inicijativama zaštite i očuvanja čovjekova okoliša, a time i našeg Međimurja.

Ovim putem Vas pozivamo da popratite navedeni događaj.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content