Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Rezultati Natječaja „Volimo Međimurje – koristimo obnovljive izvore energije“ za 2014. godinu

Datum objave: 2. lipnja 2014.

OBAVIJESTI 2011

Temeljem Natječaja za sufinanciranju projekta „Volimo Međimurje – koristimo OIE“ za 2014. godinu, Povjerenstvo za realizaciju projekta izradilo je Tabelu rangiranja kandidata  sukladno kriterijima bodovanja iz Pravilnika o realizaciji projekta „Volimo Međimurje – koristimo OIE“ za 2014. godinu. Temeljem prijedloga župan je donio Odluku o odabiru korisnika sredstava.

Prijavitelji koji se ne nalaze u Tabeli rangiranja nisu zadovoljili formalne uvjete Natječaja i Pravilnika.

 

 

Uvid u natječajnu dokumentaciju kandidati mogu izvršiti u prostorima Međimurske energetske agencije na adresi Bana J. Jelačića 22, Čakovec (prostori bivše Vojarne) uz prethodnu najavu na broj telefona 395-559. Kontakt osoba je Mario Klobučarić, predsjednik Povjerenstva za realizaciju projekta „Volimo Međimurje – koristimo OIE“ za 2014. godinu“.

 

Privici:
Odluka o odabiru korisnika sredstava (PDF)
Tabela rangiranja kandidata (PDF)

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content