Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.9 °C
1026.0 hPa
56 %

Potrebna roba za Slavoniju

Datum objave: 23. svibnja 2014.

humpomoc nas

Iz Gradskog društva Crvenog križa Čakovec poslali su obavijest da rabljene odjeće i obuće za odrasle ima dovoljno za sve stradale. Ono što nedostaje je donje rublje te odjeća i obuća za djecu. Također, mole građane da, ukoliko su u mogućnosti, doniraju dječju hranu, higijenske potrepštine, posteljinu, pokrivače, deke, ručnike, madrace, te sredstva za održavanje čistoće prostora.

Iz slavonskobrodskog Crvenog križa javili su da im nedostaje 400 madraca, 400 pokrivača, 400 kompleta posteljine, 400 jastuka, pribor za jelo, plastični tanjuri i plastične zdjelice. U Županji pak su hitno potrebni ručnici, šamponi, visoke gumene čizme te plinska kuhala. Ukoliko želite donirati nešto od navedene robe, obavijestite g. Marinka Metličića (098/386-560).

I na kraju, mole se svi da se unaprijed jave oko organizacije prijevoza za Zagreb, kako bi se mogao napraviti raspored, te organizirati prihvat i istovar robe na primjereni način. Kontaktirajte gđu. Ivanu Zadražil (099(273-1248).

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content