Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Pomoć za stanovnike pogođene poplavama u Slavoniji

Datum objave: 23. svibnja 2014.

IMG 0659

Hrvatsko kulturno društvo Pomurje je sakupljalo humanitarnu pomoč za stanovnike pogođene poplavama u Slavoniji.

U nepuna dva dana sakuljeno je tona i pol razne pomoči i na pet velikih paleta kamijonom transportirano u Mursko Središče gdje zbog punih kapaciteta nije bilo moguče istovariti.Članovi HKD su pomogli gradskoj organizaciji Crvenog križa Mursko Središče i veliku večinu njihove humanitarne pomoči transportirali na Centralno skladište županiskog Crvenog križa u Čakovec,privatnim kamionom našega člana Antuna Rumplina.Poslje podne je u organizaciji HKDP odvezena sakupljena pomoč, Srednje šole Lendava u gradsku organizaciju CK Mursko Središče.

Zahvaljujem svima koji ste pomogli u donošenju pomoči kao i transportu iste,s time ste pokazali humanost i ljudskost kada je najpotrebnija.

 

{gallery}2014_galerije/Svibanj_2014/Pomurje{/gallery}

 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content