JAVNI POZIV za podnošenje prijava za sudjelovanje u akciji uklanjanja ambrozije na području Međimurske županije u 2014.g.

Datum objave: 13. svibnja 2014.

POZIVI 2011

Na temelju članka 37. Statuta Međimurske županije („Službeni glasnik Međimurske županije“ br. 26/10, 4/13-pročišćeni tekst i 6/13.), župan Međimurske županije dana 12. svibnja 2014. g. objavljuje

za podnošenje prijava za sudjelovanje u akciji uklanjanja ambrozije
na području Međimurske županije u 2014.g.

1. PREDMET JAVNOG POZIVA:

Predmet javnog poziva je prikupljanje ponuda za uklanjanje ambrozije s javnih i drugih površina na područjima gradova i općina u Međimurskoj županiji.

2. PRAVO PODNOŠENJA PRIJAVE:

Na ovaj poziv mogu se prijaviti organizacije civilnog društva i udruge sa sjedištem u Međimurskoj županiji.

3. VRIJEME I MJESTO ODRŽAVANJA AKCIJE:

Akcija uklanjanja ambrozije provodi se na zadanim površinama na područjima gradova i općina u Međimurskoj županiji, u vremenu od 1-15. srpnja 2014.g.

4. NAKNADA ODABRANIM SUDIONICIMA:

Odabranim udrugama i organizacijama isplatit će se novčana naknada proporcionalna ostvarenim rezultatima, a najviše do 10.000,00 kn.

5. POSEBNI UVJETI:

Podnositelj prijave organizira prijevoz do lokacija na kojima se uništava ambrozija i osigurava potreban alat i opremu.

6. PODNOŠENJE PRIJAVE NA JAVNI POZIV:

Uz prijavu na javni poziv potrebno je priložiti izvadak iz Registra udruga Republike Hrvatske, u originalu ili preslici.

Pisane prijave podnose se do 31. svibnja 2014. g. na adresu:

Međimurska županija
Upravni odjel za gospodarske djelatnosti
Odsjek za poljoprivredu i turizam
Ruđera Boškovića 2
40000 Čakovec

Informacije: telefon: 040/374-231, e-mail: elvira.herman@medjimurska-zupanija.hr .