Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Objavljen Javni poziv za kreditni program Mikrokreditiranje – prvi korak u poduzetništvo

Datum objave: 6. svibnja 2014.

OBAVIJESTI 2011

Objavljen je Javni poziv za kreditni program namijenjen mikro gospodarskim subjektima, postojećima koji posluju do 24 mjeseca i onima u nastajanju koji još nemaju registriran poslovni subjekt, ali planiraju osnovati obrt, samostalnu djelatnost ili trgovačko društvo do zaključenja ugovora o kreditu.

 

Javni poziv je otvoren danom objave (subota, 3. svibnja 2014.) u dnevnim novinama (Jutarnji list i Večernji list) i na mrežnim stranicama HAMAG INVEST-a i traje do iskorištenja sredstava, ali ne dulje od 1. studenog 2014.

 

http://www.hamaginvest.hr/objavljen-javni-poziv-za-kreditni-program-mikrokreditiranje-prvi-korak-u-poduzetnistvo/

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content