-1.1 °C
1027.0 hPa
84 %

Lijepo vrijeme mnoge Međimurce izmamilo na bicikliranje

Datum objave: 28. travnja 2014.

bimep nas

Toplo i sunčano nedjeljno jutro, mnoge naše sugrađane izmamilo je na otvoreno odnosno na tradicionalni BIMEP. Organizator Međimurski savez sportske rekreacije "Sport za sve" utrko međimurskim putevima organizirao je povodom Dana Međimurske županije te Međunarodnog dana zdravlja i Dana planeta Zemlje.

Utrkaje trajala od 9 do 18 sati, startalo se s nekoliko lokacija, a svaki sudionik birao rutu koji će proći. Bicikliste je na startu u Čakovcu posjetio i zamjenik župana Međimurske županije Zoran Vidović, koji je naglasio važnost kretanja u očuvanju zdravlja. Svim biciklistima zaželio je lijepo vrijeme i odličan rezultat.

Prema podacima organizatora ove je godine biciklirao preko 2 tisuće ljudi, koji su se mogli uključiti na jednom od šesnaest punktova, te prema svojim željama i mogućnostima odvoziti rutu koje žele. Vozači koji su obišli sve punktove, na biciklima su prošli oko 150 kilometara, a takvih, kako saznajemo nije bilo malo.

Nije bilo nikakvih većih problema,a zabilježene su tek dvije manje intervencije.

{gallery}2014_galerije/Travanj_2014/BIMEP{/gallery}

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
Međimurje tijekom blagdana ostvarilo rast od 283% u dolascima i 250% u noćenjima u odnosu na prošlu godinu, treća smo najposjećenija destinacija kontinentalnog turizma
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content