Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Gospodarski susret u Čakovcu na temu „Male hidroelektrane, bioplin i biomasa u Hrvatskoj“ 9. travnja 2014.

Datum objave: 1. travnja 2014.

Menea slika

Međimurska energetska agencija - MENEA d.o.o. u suradnji s Međimurskom županijom, Regionalnom energetskom agencijom Sjeverozapadne Hrvatske i Austrijskim uredom za vanjsku trgovinu poziva Vas na gospodarski susret „Male hidroelektrane, bioplin i biomasa u Hrvatskoj“ koji će se održati u srijedu, 9. travnja 2014. godine u multimedijalnoj dvorani Tehnološko - inovacijskog centra Međimurje, Bana Josipa Jelačića 22b, 40000 Čakovec.

 

 

Gospodarski susret prilika je za upoznavanje s načinom rada austrijskih tvrtki na području malih hidroelektrana, bioplina i biomase, za stjecanje korisnih i kvalitetnih inozemnih kontakata, a postoji i mogućnost dogovaranja buduće međusobne suradnje.

 

Također, uz vrlo stručne predavače, moći će se doznati više o spomenutim temama, vidjeti primjeri dobre prakse te doznati više o iskustvima realizacije i provođenja poslovnih projekata vezanih uz navedene obnovljive izvore energije.

 

Ukoliko ste zainteresirani za sudjelovanje ljubazno Vas molimo da svoj dolazak najavite na e-mail adresu info@menea.hr ili putem telefona na broj 00385 40 395 559 najkasnije do petka 4. travnja 2014. godine.

 

Radujemo se Vašem dolasku!

Djeca iz Međimurja učit će u Newtonovim sobama u Centru LORI, zahvaljujući sporazumu Međimurske županije i Ludbrega
Stotinu darovitih informatičara i IT stručnjaka u Međimurju  okupila Zimska škola informatike
Danas je rođendan Muzeja Međimurja Čakovec, čuvara kulturno-povijesnog blaga našega kraja
Međimurska županija podržava daljnje aktivnosti Centra za pomoć u kući, osnažujući podršku starijim i nemoćnim sugrađanima
Župan Matija Posavec čestitao europskom viceprvaku i najboljem junioru svijeta Svenu Strahiji
Objavljen poziv za turističke manifestacije i dodijeljeni certifikati za postignuća u održivom turizmu
RJEŠENJE o potrebi postupka prethodne ocjene prihvatljivnosti zahvata za ekološku mrežu - Pošumljavanje Donja Dubrava
Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu dara u naravi u obliku poklon bona hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata s područja MŽ
JAVNI NATJEČAJ za sufinanciranje programa i projekata udruga u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024.
Međimurska županija objavila Javni natječaj za su/financiranje programa i projekata udruga koji su od interesa za Međimursku županiju u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024. godini
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content