Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-0.8 °C
1020.0 hPa
68 %

Gospodarski susret u Čakovcu na temu „Male hidroelektrane, bioplin i biomasa u Hrvatskoj“ 9. travnja 2014.

Datum objave: 1. travnja 2014.

Menea slika

Međimurska energetska agencija - MENEA d.o.o. u suradnji s Međimurskom županijom, Regionalnom energetskom agencijom Sjeverozapadne Hrvatske i Austrijskim uredom za vanjsku trgovinu poziva Vas na gospodarski susret „Male hidroelektrane, bioplin i biomasa u Hrvatskoj“ koji će se održati u srijedu, 9. travnja 2014. godine u multimedijalnoj dvorani Tehnološko - inovacijskog centra Međimurje, Bana Josipa Jelačića 22b, 40000 Čakovec.

 

 

Gospodarski susret prilika je za upoznavanje s načinom rada austrijskih tvrtki na području malih hidroelektrana, bioplina i biomase, za stjecanje korisnih i kvalitetnih inozemnih kontakata, a postoji i mogućnost dogovaranja buduće međusobne suradnje.

 

Također, uz vrlo stručne predavače, moći će se doznati više o spomenutim temama, vidjeti primjeri dobre prakse te doznati više o iskustvima realizacije i provođenja poslovnih projekata vezanih uz navedene obnovljive izvore energije.

 

Ukoliko ste zainteresirani za sudjelovanje ljubazno Vas molimo da svoj dolazak najavite na e-mail adresu info@menea.hr ili putem telefona na broj 00385 40 395 559 najkasnije do petka 4. travnja 2014. godine.

 

Radujemo se Vašem dolasku!

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za utorak, 18. siječnja 2022.
POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content