Nagradni natječaj „Lov na najbolji EU trenutak!“

Datum objave: 24. ožujka 2014.

Predstavništvo EK

Predstavništvo Europske komisije u Hrvatskoj poziva sve građane na nagradni natječaj „Lov na najbolji EU trenutak!“ i vizualno predstavite svoje sugrađane ili svoj grad otkako su postali dio Europske unije.

Budite kreativni, uzmite fotoaparat u ruke i dočarajte kako vi vidite hrvatske građane kao građane Europske unije.

Motive natječaja Europske unije pošaljite u jednoj od sljedećih kategorija:
a) crno-bijela čarolija
b) zavodljivi Photoshop
c) najtrenutak mobitelom
d) tablet-inspiracija

Uvjeti:
- veličina fotografije maksimalno do 8 MB - jpeg formata
- originalne fotografije sačuvajte u sljedećim dimenzijama: maksimalne dimenzije 2864px x 2128px, minimalna rezolucija 300dpi

Osvojite jednu od simpatičnih nagrada te mogućnost da vaš originalni uradak postane vizualnim djelom ovogodišnjeg Tjedna Europe u Hrvatskoj.

Najbolju fotografiju izabrat će odbor Predstavništva Europske komisije u Hrvatskoj, pri čemu će se u obzir uzimati sadrži li fotografija neki od europskih motiva, npr. zvjezdice, europsku zastavu, plavu boju... Osim promotivnog materijala, pobjednička fotografija tijekom svibnja krasit će i profile Predstavništva na Facebooku i Twitteru.

Ako autor pobjedničke fotografija bude zainteresiran i osvoji srca naše internetske publike, moguća je organizacija samostalne izložbe u Kući Europe u Zagrebu.

Pošaljite svoje fotografije – najviše dvije – zajedno s podacima (ime i prezime, adresa i broj telefona) isključivo na:
COMM-REP-ZAG-EVENTS@ec.europa.eu najkasnije do 20. travnja 2014. s naznakom „Za nagradni natječaj“.

Tekst i foto: Predstavništvo EK