-2.0 °C
1026.0 hPa
85 %

Župan Posavec primio članice Udruge sportske rekreacije "Sport za sve" iz Mačkovca

Datum objave: 11. ožujka 2014.

usr nas

Župan Međimurske županije Matija Posavec u utorak je u svom Uredu primio predstavnike Udruge sportske rekreacije "Sport za sve" Mačkovec. Povod je bila uspješno provedena akcija obilježavanja Svjetskog dana pješačenja 2013, ali i odličnih rezultata koje su članovi udruge postigli u prethodnom razdoblju.

 

Ova udruga okuplja 25 članica u dobi od 30 do 70 godina, koje se kroz druženje te svakodnevno kretanje međusobno upoznavaju, ali i rekreiraju te brinu za vlastito zdravlje. O njihovoj predanosti ciljevima svjedoči i posebno priznanje, koju je odlukom Upravnog odbora Međimurskog saveza sportske rekreacije "Sport za sve" dobila Vera Sršan. Riječ je o Medalji za razvoj i unapređenje sportske rekreacije za 2013. godinu.

Članovi udruge iz Mačkovca najavili su i aktivnosti za ovu godinu kojih zaista ima mnogo, od pješačenja, preko biciklijade, pa sve do društveno odgovornog rada odnosno uređivanja i čišćenja središnjeg mačkovečkog trga.

Župan Posavec je, čestitajući članicama na uspjesima, kazao da je Međimurska županija i po pogledu uključenosti građana u razne sportske i rekreacijske udruge među vodećima u Hrvatskoj, što svjedoči o visokoj razini svijesti o potrebi kretanja i zdravog načina života. Aktivnosti brojnih udruga s ovog područja, Županija je uvijek podupirala, naravno u okviru svojim mogućnosti, a tako će biti i ubuduće, rekao je Matija Posavec.

 

{gallery}2014_galerije/Ozujak_2014/usr{/gallery}

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
Međimurje tijekom blagdana ostvarilo rast od 283% u dolascima i 250% u noćenjima u odnosu na prošlu godinu, treća smo najposjećenija destinacija kontinentalnog turizma
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content