Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Obavijest studentima o subvencioniranom prijevozu

Datum objave: 6. ožujka 2014.

OBAVIJESTI 2011

Studenti koji studiraju u Međimurskoj i Varaždinskoj županiji, a prijavili su se na poziv za subvencionirani prijevoz vlakom u akademskoj godini 2013./2014. mogu koristiti subvenciju prilikom kupnje mjesečne karte za vlak.

 

Studenti koji studiraju izvan Međimurske i Varaždinske županije, a prijavili su se na poziv za subvencionirani prijevoz vlakom u akademskoj godini 2013./2014. od danas, 06.03.2014. mogu karte podignuti u svojim općinama ili gradovima.

 

Studenti s područja Grada Čakovca karte će dobiti poštom na kućnu adresu.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content