Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Zamjenica župana primila male maškare

Datum objave: 5. ožujka 2014.

maskare nas

Tradicionalno i ove su godine urede Međimurske županije obišle maškare. Naravno, riječ je o djeci polaznicima Dječjeg vrtića Dječja mašta iz Čakovca. Zajedno sa njihovim tetama, primila ih je zamjenica župana Međimurske županije Sandra Herman.

Zadržavši se s njima u kraćem razgovoru, pohvalila je njihov trud kod izradi ovogodišnjih maski. Dobro je da djeca od malih nogu posjećuju institucije te se upoznaju s njihovim radom, jer samo tako u budućnosti mogu postati članovi zajednice koji aktivno pridonositi njezinom razvoju.

Djeca iz ovog čakovečkog vrtića Županiju će ponovno posjetiti uoči Uskrsa.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content