-1.4 °C
1025.0 hPa
80 %

Zamjenica župana primila male maškare

Datum objave: 5. ožujka 2014.

maskare nas

Tradicionalno i ove su godine urede Međimurske županije obišle maškare. Naravno, riječ je o djeci polaznicima Dječjeg vrtića Dječja mašta iz Čakovca. Zajedno sa njihovim tetama, primila ih je zamjenica župana Međimurske županije Sandra Herman.

Zadržavši se s njima u kraćem razgovoru, pohvalila je njihov trud kod izradi ovogodišnjih maski. Dobro je da djeca od malih nogu posjećuju institucije te se upoznaju s njihovim radom, jer samo tako u budućnosti mogu postati članovi zajednice koji aktivno pridonositi njezinom razvoju.

Djeca iz ovog čakovečkog vrtića Županiju će ponovno posjetiti uoči Uskrsa.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
Međimurje tijekom blagdana ostvarilo rast od 283% u dolascima i 250% u noćenjima u odnosu na prošlu godinu, treća smo najposjećenija destinacija kontinentalnog turizma
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content