Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Poziv na natječaj „….jer najbolje dolazi iz prirode“

Datum objave: 12. veljače 2014.

OBAVIJESTI 2011

Povodom Međunarodne godine obiteljske poljoprivrede DM je otvorio natječaj „…jer najbolje dolazi iz poljoprivrede“. Natječaj je otvoren od 10. veljače do 31.ožujka 2014. godine. Na natječaj se mogu prijaviti obiteljska poljoprivredna gospodarstva koja su ili planiraju tijekom 2014. i 2015. ući u proces ekološke proizvodnje. Podršku ovom natječaju u organizaciji i provedbi pružilo je Ministarstvo poljoprivrede i Ministarstvo zaštite okoliša i prirode.

Odabranim obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima DM će pružiti marketinšku potporu u vidu razvoja etikete, ambalaže te besplatne promocije proizvoda kroz DM kanale. Više o uvjetima i pravilima natječaja na http://www.dm-drogeriemarkt.hr/

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content