Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Obavijest studentima o subvencioniranom prijevozu koji će koristiti usluge prijevoznika Autotrans d.o.o. Rijeka

Datum objave: 11. veljače 2014.

OBAVIJESTI 2011

Studenti će ostvariti pravo na subvenciju kod prijevoznika Autotrans Rijeka pomoću čip kartice koja se izrađuje na Autobusnom kolodvoru u Rijeci. Korisnik mora donijeti jednu fotografiju koja se skenira na čip karticu, a kartica se napuni s 5 vožnji. Prilikom svake vožnje kartica se očitava i skida se jedna vožnja.

 

Cijena čip karte iznosi 30,00 kn, plaća ju korisnik student i ona je njegovo vlasništvo te se i ubuduće može koristiti. Obavještavamo studente da se od 21. veljače 2014. mogu javiti na prodajno mjesto Autobusnog kolodvora Rijeka, na adresu Trg Žabica 1, Rijeka, s fotografijom kako bi se mogla izraditi čip kartica, a pravo na subvenciju moći će koristiti od 28. veljače 2014. godine.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content