4.0 °C
1023.0 hPa
81 %

Obavijest studentima o subvencioniranom prijevozu koji će koristiti usluge prijevoznika Autotrans d.o.o. Rijeka

Datum objave: 11. veljače 2014.

OBAVIJESTI 2011

Studenti će ostvariti pravo na subvenciju kod prijevoznika Autotrans Rijeka pomoću čip kartice koja se izrađuje na Autobusnom kolodvoru u Rijeci. Korisnik mora donijeti jednu fotografiju koja se skenira na čip karticu, a kartica se napuni s 5 vožnji. Prilikom svake vožnje kartica se očitava i skida se jedna vožnja.

 

Cijena čip karte iznosi 30,00 kn, plaća ju korisnik student i ona je njegovo vlasništvo te se i ubuduće može koristiti. Obavještavamo studente da se od 21. veljače 2014. mogu javiti na prodajno mjesto Autobusnog kolodvora Rijeka, na adresu Trg Žabica 1, Rijeka, s fotografijom kako bi se mogla izraditi čip kartica, a pravo na subvenciju moći će koristiti od 28. veljače 2014. godine.

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content